به گزارش افکارنیوز،

محمد پنجعلی با اشاره به شرایط پرسپولیس در فصل نوزدهم اظهار داشت: در ۳ هفته گذشته اتفاقات خیلی خوبی برای پرسپولیس رخ داد. این تیم ۷ امتیاز به دست آورد آن هم در شرایطی که ۲ بازی خارج از خانه داشت. اگر پنالتی علی علیپور مقابل ماشین‌سازی هم گل می‌شد، امروز ۲ امتیاز بیشتر هم داشتیم.

اخبار ورزشی– وی افزود: روندی که پرسپولیس شروع کرده، شاید در ابتدای فصل چندان جالب به نظر نمی‌رسید، اما هر چه از زمان بازی‌ها گذشت، بهتر شد و من مطمئن هستم پرسپولیس به لحاظ فنی از آن چه که در ۱۰ هفته قبل دیدیم، قدرتمندتر می‌شود. گابریل کالدرون هم با فضای فوتبال ایران بیشتر آشنا شده و این موضوع به بالا رفتن کیفیت تیم منتهی می‌شود.

کاپیتان پیشین سرخپوشان در خصوص وضعیت خط دفاع این تیم تصریح کرد: در بازی قبلی که سیدجلال حسینی در مرکز دفاع بازی کرد، خیال همه هواداران راحت شد. او یکی از ارکان مهم و ستون‌های پرسپولیس به شمار می‌رود و خوشحالم که بازیکنی مثل حسینی در این تیم است. سایر بازیکنان هم یا ملی‌پوش هستند و یا در حد ملی‌پوشان. شجاع خلیل‌زاده، محمدحسین کنعانی‌زادگان، محمد انصاری، محمد نادری و… همگی در بهترین شرایط خود هستند و از آنها، انتظارات زیادی می‌رود. خط دفاع پرسپولیس با این همه ستاره خوب، می‌تواند تا پایان فصل بیمه باشد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *