به گزارش افکارنیوز،

 نخستین تیزر رسمی از فیلم سینمایی «پادشاه» با بازی تیموتی شلمی بازیگر نامزد جایزه اسکار منتشر شد. این فیلم پاییز سال جاری میلادی اکران بین المللی خود در سینما‌های جهان را آغاز می‌کند.

اخبار فرهنگ و هنر– پادشاه نخستین تجربه بازی در نقش اول یک فیلم تیموتی شلمی قرار است تا برای اولین بار نقش اول یک فیلم را ایفا کند؛ وی به خاطر ایفای نقش در فیلم «مرا با نام خودت صدا کن»، نامزد جایزه‌ی اسکار نیز شد.

بازیگر برنده اسکار بر تخت پادشاهی نشست/

شلمی قرار است تا نقش شخصیت اصلی فیلم «پادشاه» را ایفا کند؛ این فیلم در ژانر درام است که توسط دیوید میشد کارگردانی می‌شود. تولید این فیلم در ماه ژوئیه آغاز می‌شود و ژوئل ادگرتون و دیوید میشد نیز قرار است تا فیلم‌نامه‌ی این فیلم را بنویسند. در ادامه با سینما گیمفا همراه باشید.

شلمی قرار است تا نقش دوره جوانی هنری پنجم را ایفا کند. بعد از این‌که برادرش قبل از مراسم تاج‌گذاری در یک جنگ کشته شد، برادر کوچک‌تر در دهه‌ی ۱۳۰۰ بر تخت قدرت نشست. این فرد که با اکراه بر تخت پادشاهی نشست، زمانی تاج‌گذاری کرد که انگلستان در نزدیکی یک جنگ با کشور فرانسه بود و این امپراطوری قرار بود تا پستی و بلندی‌های زیادی را پشت سر بگذارد.

http://danafajr.ir/wp-content/uploads/2019/11/robert-pattinson-the-king.jpg

این فیلم قرار است تا توسط کمپانی نقشه بی ساخته شود و برد پیت، دد گاردنر و جرمی کلینر قرار است تا همراه با ادگرتون و میشد این فیلم را تولید کنند؛ لیز واتز که سابقه همکاری با میشد و تولید فیلم‌های «پادشاهی حیوانات» و «ولگرد» را در کارنامه خودش دارد نیز قرار است تا در تولید این فیلم همکاری داشته باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *