به گزارش افکارنیوز،

ایمان عالمی با اشاره به دیدار استقلال با نساجی در هفته یازدهم لیگ برتر اظهار داشت: دیدار آبی پوشان مقابل نساجی پر اهمیت بود و شکست پرسپولیس مقابل نساجی باعث شد بر اهمیت آن افزوده شود.

اخبار ورزشی-وی تاکید کرد: از آنجایی که این بازی می‌تواند بعد از مدت‌ها استقلال را در جدول رده بندی بالاتر از پرسپولیس قرار دهد، بچه‌ها باید با همه قدرت و تمرکز لازم در این بازی به میدان بروند.

مربی پیشین آبی پوشان تصریح کرد: البته نساجی را هم نباید دست کم گرفت. این تیم بسیار سخت کوش است و به خصوص در خانه خود به راحتی تسلیم هیچ تیمی نمی‌شود.

عالمی بیان داشت: استقلال با پیروزی در این دیدار می‌تواند با روحیه بهتری برای دیدار هفته دوازدهم مقابل سپاهان که یک دیدار ۶ امتیازی است آماده شود.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: پیش از وقفه‌ای که در لیگ افتاد، استقلال به بهترین فرم رسیده بود و اگر بازی‌ها با همان ریتم پیگیری می‌شد خیلی راحت‌تر می‌شد در خصوص پیروزی آن‌ها در این تیم صحبت کرد. اما باز هم اگر استراماچونی همه داشته‌هایش را در اختیار داشته باشد، شانس آن‌ها برای پیروزی در این بازی زیاد است.

وی با اشاره به دیدار‌های هفته‌های دوازدهم و سیزدهم آبی پوشان در لیگ بیان داشت: اصلی‌ترین چالش آن‌ها در این دو هفته است که باید در دو دیدار مستقیم و ۶ امتیازی با سپاهان و شهر خودرو بازی کند. فکر می‌کنم سه هفته‌ای که پیش روی استقلال است، در تعیین سرنوشت آن‌ها در این فصل بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *